Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk rátermett munkatársat:

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Feladatok

  • Termelőgépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • Megelőző és tervezett karbantartási feladatok elvégzése
  • Hibaelhárító karbantartási feladatok elvégzése
  • Fejlesztési, módosítási javaslatok tétele
  • Karbantartási dokumentációk használata

Elvárások

  • Villamos szakirányú szakközépiskolai végzettség
  • Termelő cégnél szerzett legalább 1 éves gyakorlati karbantartói tapasztalat
  • Karbantartási rendszerek ismerete
  • Gépészeti ismeretek

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret
  • PLC S7 ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés, bónusz, bejárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen, egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • Cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere, szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS KARBANTARTÓ, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Koronghy Erika
E-mail: erika.koronghy.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-220-8636
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.