Megbízónk anyavállalata innovációban élenjáró autóipari gyártó és fejlesztő csoport, amely 30 országban közel százezer főt foglalkoztat. A közel két évtizede működő magyarországi gyár több lépcsőben bővült, gyártókapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A dinamikusan fejlődő gyártást korszerű kutatás-fejlesztési tevékenység alapozza meg. Megbízónk a minőséget, a környezetbarát megoldásokat, a hatékony és takarékos termelést valamint a munkabiztonságot elsődleges fontosságúként kezeli, munkatársait a vállalat legértékesebb tőkéjének tekinti. Számára, a gyárbővítéshez kapcsolódó többletfeladatok figyelembe vételével, elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI VEZETŐ

Feladatok

  • A vállalat emberi erőforrás szükségletének meghatározása és előrejelzése
  • A munkaerő megszerzési stratégiák és kiválasztási tervek fejlesztése
  • A kiválasztásért felelős csapat vezetése és támogatása
  • A munkáltatói márka építésére vonatkozó kezdeményezések irányítása
  • A nyitott pozíciók betöltéséhez szükséges források biztosítása és a jövőbeli igények feltérképezése
  • A toborzási és kiválasztási folyamatok (előszűrő hívások, interjúk) tervezése és vezetése
  • A pályázók interjút követő elégedettségének előremozdítása
  • A dolgozói megtartáshoz és fejlesztéshez történő hozzájárulás
  • A toborzáshoz kapcsolódó események (állásbörzék, assessment center, stb.) megszervezése, azokon való részvétel
  • Mérőszámok bevezetése, riportok készítése a fejlesztendő területek meghatározása érdekében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • HR területen hasonló munkakörben szerzett 10 év (multinacionális gyártóvállalatnál 5 év) szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat toborzás és kiválasztás, employer branding területeken
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office stabil felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló szervező és kommunikátor, határozott személyiség, vezetési tapasztalat
  • Innovatív, erős folyamatfejlesztési szemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TOBORZÁSI ÉS KIVÁLASZTÁSI VEZETŐ, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.