Veszprém megyei, neves multinacionális fémfeldolgozó vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MŰVEZETŐ (3 MŰSZAKOS MUNKAREND)

Feladatok

  • A munkavállalók irányítása az adott termelési területen
  • A területét érintő gyártási terv biztosítása, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A termékek folyamatos anyagáramlásának és azonosítottságának biztosítása az egyes termelési egységek között
  • A munka- és tűzvédelmi, valamint környezetvédelmi szabályok munkavállalókkal történő betartatása, az üzemi rend biztosítása
  • Üzemzavar esetén a karbantartás értesítése
  • Riportok készítése a Management, Termelésvezető felé
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása (létszámterv készítés, jelenléti ív nyomon követés, szabadságok kiadása)

Elvárások

  • Középfokú végzettség, (fémipari, fémfeldolgozási ismeretek előnyt jelent)
  • Gyártó cégnél szerzett műszakvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önállóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Vezetői ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precízség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰVEZETŐ (3 MŰSZAKOS MUNKAREND), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.