A világ egyik vezető nehéztehergépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat képviselő javító műhelyébe keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Győr-Mosonmagyaróvár térségében lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

KAROSSZÉRIA-LAKATOS

Feladatok

  • Tehergépjárművek karosszéria-javítása, szervizelése
  • Jármű műszaki állagának, a javítás módozatainak meghatározása, és elvégzése
  • A sérült tehergépjárművek szakszerű helyreállítása
  • Javításhoz szükséges alkatrészek kivételezése a raktárból, raktárkezelés
  • Ügyféligények magas szintű kezelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Néhány éves munkatapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai alapismeret
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Amit megbízónk nyújt

  • Átlag feletti fizetés és juttatási csomag
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Győr-Mosonmagyaróvár térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KAROSSZÉRIA-LAKATOS, Győr-Mosonmagyaróvár térsége

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.