Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

Feladatok

  • Ajánlatok készítése együttműködve az értékesítési és termelési területekkel:
  • Kapcsolattartás a nemzetközi kereskedőkkel, vagy a vevővel, illetve vevői kapcsolattartóval
  • Gyárthatóság elbírálása
  • Termékspecifikációk egyeztetése a vevőkkel
  • Vevői látogatások szervezése ajánlatadási fázisban
  • Visszajelzés a vevőnek ha módosítás szükséges a jobb megvalósíthatóság, vagy a jobb minőség vagy nagyobb profitabilitás érdekében
  • Aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében
  • Menedzsmentnek a szükséges információ megadása
  • Szerszámrendelések indítása az informatikai rendszerben

Elvárások

  • Min. 3 év gyártásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás kritérium
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • CAD szoftverek alapfokú ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítményalapú prémium

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: AJÁNLATADÓ MÉRNÖK, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: anna.kovago.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.