Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

SQA CSOPORTVEZETŐ (BESZÁLLÍTÓFEJLESZTÉS)

Feladatok

  • AZ SQA csoport irányítása (mérnökök és bejövő áru ellenőrök)
  • Beszállítói rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása felmérés, vagy javítás céljából
  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Havi, negyedéves, éves, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, telephelyen belül és kívül

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész, minőségügy előny)
  • Több éves autóiparban szerzett beszállító fejlesztői tapasztalat
  • Stabil angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Autóipari szabvány ISO/TS 16949 és minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, 8D, 5 Why, Ishikawa)
  • Vezetői képesség és gyakorlat
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria
  • Letelepedési és albérleti támogatás
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA CSOPORTVEZETŐ (BESZÁLLÍTÓFEJLESZTÉS), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.cv@impc.hu
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.