Digital Project Engineer

Hyginett Kft.

A munkavégzés helye
Gyöngyös, Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 250 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk, Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Gyöngyösi gyárunkba keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket.

DIGITAL PROJECT ENGINEER

A munkakör üzleti célja:

A digitális rendszerek fejlesztésével, bevezetésével jelentős pénzügyi megtakarítás elérése. A gyár digitális tervében szereplő projektek vezetése ütemtervek frissítésével, beszállítók felkutatása, tendereztetése, a műszaki végrehajtás irányítása és dokumentálása. Cybersecurity vezető funkció gyári szinten.

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

• Projektek vezetése, végrehajtás biztosítása a határidők betartásával
• Új digitális megtakarítási lehetőségek kutatása, kivitelezése
• Digitális rendszerekkel kapcsolatos dokumentáció rendezése
• a P&G által támasztott cybersecurity standardok betartatása
• feladatok szervezése és végrehajtása/végrehajtás vezetése a gyárban
• a gyár dolgozóinak képzése a cybersecurity téren
• a gyári cybersecurity standardok fejlesztése a globális policyk alapján

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Gyöngyös

RÉSZLETES szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével: csatlakozz.im@pg.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Szükséges képességek:

1. Végzettség: felsőfokú IT területen, tárgyalóképes angol nyelvtudás
2. Vezetői képesség: Gyári projektek, programok vezetése multifunkciós csapatban, illetve annak élén
3. Képes legyen csapatban és önállóan is hatékonyan dolgozni, pontos, gyors, rugalmas munkavégzés
4. IT hálózati eszközök és rendszerek ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Jedlik Ányos u. 4.
3200 Gyöngyös

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat