Process Engineer Junior/Folyamatmérnök gyakornok

Hyginett Kft.

A munkavégzés helye
Gyöngyös
Munkaidő
teljes munkaidő, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Procter & Gamble Gyöngyösön található új gyára az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Process Engineer Junior/ Folyamatmérnök gyakornok

A MUNKAKÖR:

Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányokkal rendelkező mérnökök számára a termelési projektek technikai támogatása. Önálló mérnöki feladatok, a tervezéstől a megvalósításig heti 40 órás munkaidőben

• A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése.
• Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása.
• A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése.
• Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése.
• Karbantartási rendszerek továbbfejlesztése.
• Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
• Folyamatos szakmai és egyéb tovább¬képzési lehetőségek
• Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Folyamatosan felfelé ívelő karrierlehetőség
• A próbaidő sikeres teljesítését követően folyamatmérnöki pozíció kerül felajánlásra

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: GYÖNGYÖS

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével:
csatlakozz.im@pg.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok az alábbi szakok valamelyikén:
• Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök
• Anyagmérnök, Mechatronikai mérnök, Műanyagipari mérnök
• Vegyészmérnök, Biomérnök, Környezetmérnök
• Villamosmérnök
• Mérnök menedzser
• Logisztikai menedzsment/logisztika mérnöki diploma

Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 160 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 70 országban gyártjuk.

A cég címe

Jedlik Ányos u. 4.
3200 Gyöngyös

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat