Targoncavezető

Hyginett Kft.

A munkavégzés helye
Gyöngyös, Heves megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyöngyösön található bővülő gyárunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba azonnali belépéssel:

TARGONCAVEZETŐ

FELADATOK:

• targonca kezelése,
• termékek fizikai mozgatása és betárolása,
• áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
• a munkaterület tisztán tartása,
vonalkód leolvasó rendszer, kézi szkenner használata.

Egyéb béren kívüli juttatások

MIT AJÁNLUNK:
• Biztos, hosszú távú munkalehetőséget
• Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
• Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
• Folyamatos szakmai és egyéb tovább¬képzési lehetőségek
• Frissen végzetteknek széleskörű tréningprogramot
• Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
• Munkábajárás és lakhatási támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével:csatlakozz.im@pg.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

MIT VÁRUNK:
• OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány
(3324 vezetőüléses vagy 3332 elektromos targoncák kategória),
• elektromos, magas emelésű targoncavezetői tapasztalat,
• középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskola),
• folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
• számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok),
• lendületes, dinamikus és önálló munkavégzés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 160 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 70 országban gyártjuk.

A cég címe

Jedlik Ányos u. 2-4.
3200 Gyöngyös