HR asszisztens

HVG Állásbörze, Országos Képzési és Karriernapok

A munkavégzés helye
Budapest, Stefánia út 2, 1143
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kihívást jelentő feladatokkal és változatos lehetőségekkel várják hazánk vezető cégei HR asszisztensi pozícióba az Emberi erőforrás területen végzetteket!

Jellemző feladatok ebben a munkakörben:

• potenciális jelöltek felkutatása,
• új belépők kezelése: munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése, kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel,
• szabadság nyilvántartás,
• a munkavállalók gépkocsi elszámolásának ellenőrzése,
• diákszövetkezettel való kapcsolattatás,
• kapcsolattartás a telepi munkavállalókkal,
• adatbázisok szűrése, karbantartása és frissítése,
• egyéb adminisztratív feladatok.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók között válogathatsz a HVG Állásbörzén!

1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére.

2. Gyere el március 8-án vagy 9-én a Papp László Budapest Sportarénába.

3. Tedd fel a kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak.

4. Derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket.

5. Jelentkezz hozzájuk személyesen a helyszínen.

HVG Állásbörze – A jövőd velünk kezdődik!

További információkért kattints a rendezvény holnapjára!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Gyakran megfogalmazott elvárások:

• felsőfokú végzettség kapcsolódó HR területen,
• magabiztos angol nyelvtudás,
• tanulási hajlandóság,
• felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point),
• jó problémamegoldó és kommunikációs készség,
• pontosság, önállóság, jó analizáló képesség,
• tapasztalat fejvadász/recruitment, vagy bármilyen kapcsolódó HR területen.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2017. március 8-9., Papp László Budapest Sportaréna

A cég címe

Stefánia út 2.
1143 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HVG Állásbörze
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat