Logisztikai ügyintéző

HVG Állásbörze, Országos Képzési és Karriernapok

A munkavégzés helye
Budapest, Stefánia út 2, 1143
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó, gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kihívást jelentő feladatokkal és változatos lehetőségekkel várják hazánk vezető cégei szoftverfejlesztői pozícióba informatikai területen tanulókat vagy dolgozókat!

Jellemző feladatok ebben a munkakörben:

• közúti, vasúti, tengeri szállítások szervezése,
• fuvarozási módok, fuvareszközök kiválasztása,
• optimális szállítási díjak kialakítása,
• vámügyi jogszabályok, előírások alkalmazása,
• fuvarköltségek elemzése, feldolgozása,
• megrendelések felvétele, SAP rendszerben történő feldolgozása,
• partnerekkel, ill. a külföldi gyárakkal való kapcsolattartás.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Információk a kiválasztási folyamatról

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók között válogathatsz a HVG Állásbörzén!

1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére.

2. Gyere el március 8-án vagy 9-én a Papp László Budapest Sportarénába.

3. Tedd fel a kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak.

4. Derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzeléseidnek leginkább megfelelő lehetőségeket.

5. Jelentkezz hozzájuk személyesen a helyszínen.

HVG Állásbörze – A jövőd velünk kezdődik!

További információkért kattints a rendezvény holnapjára!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Gyakran megfogalmazott elvárások:

• minimum középfokú kereskedelmi/logisztikai végzettség,
• magabiztos nyelvtudás,
• jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
• SAP ismerete (MM, SD),
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
• kiváló analitikus és problémamegoldó készség,
• kiszállítási dokumentumok ellenőrzése, ellenjegyzése,
• rugalmasság.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2017. március 8-9., Papp László Budapest Sportaréna

A cég címe

Stefánia út 2.
1143 Budapest