CNC Laser, CNC Frézovač, CNC Laser, CNC FCNC LOhraňovací lis-2300€ Netto- v čistom

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko-Bavorsko. Nemetorszag-Bayern
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihned. Azonnali kezdessel.
Ponúkaný plat (brutto)
2100-2300 EUR/mesiac, cistom ( netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CNC operator-programátor na ohranovacom lise, alebo na laseri-Trumpf.
Frezar,sustruznik so znalosťami (napríklad, Heidenhain, Trumph, Mazak, alebo Fanuc, alebo Siemens, Sinumerik..),
CNC Ohranovaci lis, Sustruznici/Frezovaci, brusiči, konvencionálny sústružníci
so znalosťami (napríklad, Trumph,Mazak, alebo Fanuc, alebo Siemens, Sinumerik..),
CNC OCNC operator-programátoTrumpf.TruPunch 5000.
Nemusí ale môže programovať, ale môže programovať, ale môže pracovať aj ako iba výmena naradia.

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

160 hodín s možnosťou nadčasov + 25% príplatok
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Trvalý pracovný pomer na nemeckú hlavnú pracovnú zmluvu-hlavny úväzok.
Zabezpečenie ubytovania jednolôžkovej izby s kúpeľnou a spoločnou kuchyňou.
Poradenstvo v rodnom jazyku.

Prosíme o zaslanie životopisu ( CV) podla možnosti v Nemeckom, alebo aj v slovenskom-ceskom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na Mail:
jancova@humanus-personalservice.de

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká personálna agentúra v Nemecku-Bavorsku-Nördlingen.
www.humanus-zeitarbeit.de

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Schopnosť samostatne pracovať. Minimálna znalosť nemeckého jazyka.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2423672   Megjelentetés dátuma: 2016.11.07.