Autokarosár/auto-klampiar/zvárač/automechanik, 2100€ Netto- v čistom

Humanus Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko-Bavorsko. Nemetorszag-Bayern
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihned. Azonnali kezdessel.
Ponúkaný plat (brutto)
2100-2200 EUR/mesiac, čistom ( netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na pozíciu auto klampiar, karosár, automechanik,autolakovac, lakovač, Pracovná naplň:
Montáž a demontáž plechov a iných časti motorových vozidiel
Oprava, vyrovnávanie a brúsenie plechov po autonehode
Príprava motorových časti pred lakovaním

Oprava osobných, motorových vozidiel
Mechanické opravy, údržby
Pneuservis

Zvaranie zeleznych, plechovych a inych materialov, konstrukcii
Heftovanie, brusenie a priprava pred zvaranim
-MAG, MIG, WIG certifikat vyhodou, nie su podmienkou

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

160 hodín s možnosťou nadčasov + 25% príplatok
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Trvalý pracovný pomer na nemeckú hlavnú pracovnú zmluvu-hlavny úväzok.
Zabezpečenie ubytovania jednolôžkovej izby s kúpeľnou a spoločnou kuchyňou, s internetom.
Poradenstvo v rodnom jazyku.

Prosíme o zaslanie životopisu ( CV) podla možnosti v Nemeckom, alebo aj v slovenskom-ceskom jazyku s aktuálnym telefónnym číslom na Mail:
jancova@humanus-personalservice.de

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká personálna agentúra v Nemecku-Bavorsku-Nördlingen.
www.humanus-zeitarbeit.de

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Schopnosť samostatne pracovať. Znalosť nemeckého jazyka.
ID: 2423672   Megjelentetés dátuma: 2017.01.29.