Címkéző – Raktáros

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk számára keresünk
Címkéző – Raktáros pozícióra
budapesti 9. kerületi munkavégzésre.

Feladatok:
• Autóalkatrész Címkézése-csomagolása (10 kg-15 kg)
• Raktáron belüli árumozgatás
• Munkaterület tisztán tartása

Amit kínálunk:
• alapbér + kiemelt címke prémium
• első hónaptól Cafetéria
• teljes körű betanítás
• azonnali munkakezdés
• kétműszakos munkarend hétfőtől péntekig (6:00-15.00, 13.00-22.00)
• Választható műszakok

Elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye:
Budapest – 9. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével, vagy érdeklődjön a 061/455-7045-ös telefonszámon.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Humánia Budapest
E-mail: Küldje el önéletrajzát