Összeszerelő Operátor

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk elektronikai eszközök gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő nagyvállalat, több mint 30 éve működik nemzetközi piacon és 23 éve Magyarországon.
Folyamatosan növekedő megrendelések miatt keressük új munkavállalóinkat,

pozícióba, Dunakeszi munkavégzésre.

Feladatok:
• gyártási feladatok ellátása
• Összeszerelési folyamatokban való részvétel
• termékek tesztelése és csomagolása
• betanított munkafolyamatok ellátása

Elvárások:
• alapfokú végzettség
• jó kézügyesség

Előny:
• hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• AZONNALI MUNKAKEZDÉS
• kiemelt alapbér és pótlékok
• kedvező cafeteria rendszer első hónap után!
• hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő:
• Főállás
• KÉTMŰSZAKOS MUNKAVÉGZÉS, HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát, vagy jelentkezzen a 06 1 455 70 45-ös telefonszámon a pozíció megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest