Operátor

Humánia HRS Group Zrt.

A munkavégzés helye
Gödöllő, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Fémmegmunkálással foglalkozó partnerünk számára keresünk
Operátori pozíciókra
munkatársat, GÖDÖLLŐI munkavégzésre.

Több operátori pozícióra keresünk munkavállalókat gödöllői munkavégzésre.

Feladatok:
• gépbeállító munkájának segítése vagy
• alkatrészek mosása vagy
• Gépek kezelése (betanított műveletek, robot) vagy
• alkatrészek ellenőrzése, válogatása, vagy
• sorfeltöltés

Elvárások:
• Alapfokú végzettség
• Három műszakos munkavégzés vállalása
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Önállóság, megbízhatóság

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• utazási költségtérítés
• alapbér és cafetéria
• ülő és álló munkakörök

Munkavégzés helye:
Gödöllő – Pest megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a budapest@humaniahrsgroup.hu e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény és pozíció megjelölésével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

A cég címe

Előpatak utca 78.
1118 Budapest