Senior fejlesztő (Ref.sz.: 23099)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali munkakezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Agilis csapat technológiai mozgatórugója, napi fejlesztési feladatok mellett mentorálja a csapat többi tagját
  • A csapat teljesítményének maximalizálása
  • Elemzés, tervezés és koordinációs feladatok ellátása
  • Csapatban való működés, az ügyféllel, üzleti elemzőkkel, felhasználói felület tervezőkkel, tesztelőkkel történő világos és barátságos

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Kellemes és motiváló munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő cég professzionális csapatában
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat
  • Projektekben való részvétel
  • Tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: http://www.humancentrum.hu/regisztracio

Illetve leadhatja jelentkezését az alábbi elérhetőségen is e-mail: miskolc@humancentrum.hu, tárgymezőben: "Senior fejlesztő" megjelöléssel.

Megbízó

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Miskolci székhelyű IT vállalkozás új munkatársat keres!
Cégünk a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens segítségnyújtás, az ügyféligények professzionális kiszolgálása, megoldásnyújtás rendszerintegrátori projektjeink keretében.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Microsoft kiszolgáló technológiák ismerete (C#, ASP.Net, mySQL, SQL, SharePoint, BizTalk, Windows Server, Windows Phone, stb.)
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfél centrikus gondolkodás
  • Dinamizmus, csapatszellem
  • Közép-, de minimum alapszintű angol nyelvismeret (írásban és szóban)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. működés évtizedei alatt több ezer embernek biztosított törvényes bejelentetett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Schneider Ildikó
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.