Felszolgáló (Ref.sz.: 23147)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Siófok
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017-06-01

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • rendelésfelvétel
  • vendégek kiszolgálása
  • eszközök előkészítése, asztalok terítése, leszedése

Egyéb béren kívüli juttatások

  • német nyelv ismerete

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Igény szerint szállást biztosítunk

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van.
Munkatársaink egy munkanapon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

További információ a 06-70/452-3190 -as telefonszámon vagy a szekesfehervar@humancentrum.hu e-mail címen.

Megbízó

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal felszolgálókat keresünk Balatonboglárra, Siófokra és Balatonfüredre nyári szezonra.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Idegenforgalom/Szálloda/Vendéglátás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • szakirányú végzettség
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • megbízható, felelősségteljes személyiség
  • angol nyelv ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. működés évtizedei alatt több ezer embernek biztosított törvényes bejelentetett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Schneider Ildikó
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.