Gyártósori betanított munkás - Marcali (Ref.sz.: 22757)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Marcali
Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk gyártósori betanított munkatársakat.

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladat leírás
  • Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzés
Elvárás
  • ​Alapfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatban való munkavégzés
Előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Térítésmentes járatok biztosítása ( Nagykanizsa, Gyenesdiás, Nagyatád, Lengyeltóti, Kaposvár, Somogyvár, Tapsony)

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján vagy a   nagykanizsa@humancentrum.hu  e-mail címen.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.