Telepi dolgozó (hulladékgazdálkodás) (Ref.sz.: 21675)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal zalaegerszegi Partnercégünk megbízásából keresünk Telepi dolgozó munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladat leírás
  • Szelektív hulladék gazdálkodási folyamatok támogatása
  • Műanyag fólia válogatása a megadott minőségi követelményeknek megfelelően
  • A munkaterület tisztán tartása
Elvárás
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
Előny
  • Targoncavezetői jogosítvány
Egyéb

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a zalaegerszeg@humancentrum.hu e-mail címen.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.