Irodai asszisztens (Ref.sz.: 21671)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XI.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali munkakezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szkennelés, nyomtatás, Excel és egyéb adatbázisok kezelése)
  • Irodai dokumentációk precíz karbantartása
  • Ügyfelek fogadása
  • Futárszolgálat kezelése
  • Beérkező telefonok fogadása
  • A cég bejövő postájának bontása, iktatása, szortírozása és azonosítása
  • Kapcsolattartás a irodaház üzemeltetésével

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Recepción/irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Kellemes és motiváló munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő cég professzionális csapatában
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló feladatok
  • Tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: http://www.humancentrum.hu/regisztracio

Illetve leadhatja jelentkezését az alábbi elérhetőségeim egyikén (Galajda Henrietta): telefonszám: +36-70/452-3183; e-mail: galajda.henrietta@humancentrum.hu

Megbízó

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy magyar tulajdonú, 80 fős IT fejlesztőcég elkötelezett és lendületes csapatába keresünk irodavezető munkatársat.
A cég világszínvonalú informatikai megoldásait elsősorban nagyvállalatok számára értékesíti. A 30 év körüli átlagéletkorú csapat munkahelyi életében a kemény munka mellett az X-box is központi szerepet kap egy jól megközelíthető, tágas, budapesti irodában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Humán erőforrás / Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógép ismeretek.
  • Precíz és önálló munkavégző képesség,
  • Pontosság
  • Becsületesség
  • Egyértelmű, támogató kommunikáció
  • Határidők betartása
  • MS Office ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.