Irodai asszisztens (Ref.sz.: 21671)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XI.
A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy magyar tulajdonú, 80 fős IT fejlesztőcég elkötelezett és lendületes csapatába keresünk irodavezető munkatársat.
A cég világszínvonalú informatikai megoldásait elsősorban nagyvállalatok számára értékesíti. A 30 év körüli átlagéletkorú csapat munkahelyi életében a kemény munka mellett az X-box is központi szerepet kap egy jól megközelíthető, tágas, budapesti irodában.

Feladat leírás
  • Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (szkennelés, nyomtatás, Excel és egyéb adatbázisok kezelése)
  • Irodai dokumentációk precíz karbantartása
  • Ügyfelek fogadása
  • Futárszolgálat kezelése
  • Beérkező telefonok fogadása
  • A cég bejövő postájának bontása, iktatása, szortírozása és azonosítása
  • Kapcsolattartás a irodaház üzemeltetésével
Elvárás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógép ismeretek.
  • Precíz és önálló munkavégző képesség,
  • Pontosság
  • Becsületesség
  • Egyértelmű, támogató kommunikáció
  • Határidők betartása
  • MS Office ismeretek
Előny
  • Recepción/irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
Egyéb

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Kellemes és motiváló munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő cég professzionális csapatában
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló feladatok
  • Tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, és bruttó bérigény megjelöléssel a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: http://www.humancentrum.hu/regisztracio

Illetve leadhatja jelentkezését az alábbi elérhetőségeim egyikén (Galajda Henrietta): telefonszám: +36-70/452-3183; e-mail: galajda.henrietta@humancentrum.hu

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.