Ingatlan ügyintéző (Ref.sz.: 21665)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest belváros
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016 december 1

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ingatlangazdálkodási feladatokban való részvétel
  • Adatrögzítés és -kezelés, belső nyilvántartási rendszerekben
  • Folyamatban lévő ügyekkel kapcsolatos ügyintézés: szervezés, dokumentáció kezelés, iktatás, döntés előkészítés
  • Háttéranyagok, előterjesztések, beszámolók, jelentések adminisztratív előkészítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnerekkel, hatóságokkal

Egyéb béren kívüli juttatások

  • SAP ismeret

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkarend:

Hétfő - csütörtök: 8 - 17

Péntek: 8 - 14:30

Jelentkezni lehet a honlapon kitöltött regisztráció után a jelentkezem gombra kattintva, vagy a gal.krisztina@humancentrum.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel.

Megbízó

Államigazgatási területen működő, Budapesti székhelyű partnerünk részére keresünk ingatlan ügyintéző munkakörbe, teljes állású kollégákat határozott munkaidőre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Középfokú végzettég
  • Ingatlangazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Schneider Ildikó
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.