Adminisztratív munkatárs (Ref.sz.: 21635)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnali munkakezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Dokumentum kezelési feladatok végzése
  • Adatrögzítés, adatfeldolgozás
  • Egyéb, betanulási időszakot követően önállóan végezhető adminisztratív feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Pénzügy szakos végzettség, tanulmány
  • Nappali, esti, levelezős tagozat vagy passzív hallgatói jogviszony megléte

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • 2 hónapos munkalehetőség
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalatszerzés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: http://www.humancentrum.hu/regisztracio

Megbízó

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy szolnoki telephellyel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat adminisztratív munkatárs pozícióba az alábbi feltételekkel:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Monotonitástűrő képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Schneider Ildikó
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.