Üzletviteli tanácsadó (műszaki területen) (Ref.sz.: 21334)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XI.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali munkakezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • A termék szállításának nyomonkövetése
  • Esetleges szállításból adódó problémák kezelése
  • Információ gyűjtése a meglévő partnerektől
  • A cég partnereivel kapcsolattartás, ügyféllátogatások
  • Új partnerek keresése, a cég termékeinek értékesítése
  • Árkalkulációk készítése
  • Irodai feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemcsak az íróasztal mögött, hanem a munkaterületen is nagy szabadság
  • Változatos feladatvégzési lehetőség az ország legnagyobb autógyártó vállalatainál

Jelentkezéshez kérjük, elérhetőségeit megadva hozzon létre profilt a www.humancentrum.hu weboldalon és töltse fel önéletrajzát. Mindezt két perc alatt megteheti! Ha regisztráció során minden adatot kitölt, előnyt élvez a kiválasztási folyamatban. Ha Ön az e-mailes jelentkezést választja, önéletrajzát a volgyicsik.anna@humancentrum.hu küldheti vagy keressen minket a +36-70/452-3304-os telefonszámon.

Megbízó

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi, több kontinensen átívelő kapcsolatokkal rendelkező autóalkatrész-gyártó partnerünkhöz keresünk kollégát üzletviteli tanácsadó területre alábbi feltételekkel:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Beszerzés/Logisztika/Szállítás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Műszaki végzettség
  • Tárgyalőképes  angol nyelvtudás
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.