Support SD tanácsadó (Ref.sz.: 21255)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XIII.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016-10-15

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • SD modul támogatása meglévő ügyfeleknél
  • Változáskérelmek kezelése
  • SD modul bevezetése új ügyfelek számára

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remote munkavégzés lehetősége

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését hozzon létre felhasználói profilt egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a jelentkezes.n@humancentrum.hu címre.

Megbízó

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor több iparága megtalálható. Meglévő ügyfeleink magas szintű kiszolgálásához keresünk új partnert SD tanácsadó feladatok ellátására.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Senior SD tudás, különös tekintettel az árazás és előlegkezelés funkciókra
  • 10 év tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a feladatkor betöltésének
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Alkalmanként vidéki vagy külföldi út vállalása
  • Önálló munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.