Support SD tanácsadó (Ref.sz.: 21255)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XIII.
Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor több iparága megtalálható. Meglévő ügyfeleink magas szintű kiszolgálásához keresünk új partnert SD tanácsadó feladatok ellátására.
Feladat leírás
  • SD modul támogatása meglévő ügyfeleknél
  • Változáskérelmek kezelése
  • SD modul bevezetése új ügyfelek számára
Elvárás
  • Senior SD tudás, különös tekintettel az árazás és előlegkezelés funkciókra
  • 10 év tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a feladatkor betöltésének
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Alkalmanként vidéki vagy külföldi út vállalása
  • Önálló munkavégzés
Egyéb

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remote munkavégzés lehetősége

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését hozzon létre felhasználói profilt egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a jelentkezes.n@humancentrum.hu címre.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.