Összeszerelő (Ref.sz.: 21338)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XVIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali munkakezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Termékek tesztelése
  • Szét-, és összeszerelés
  • Alkatrészek válogatása
  • Csomagolás, könnyű anyagmozgatás

Minden feladatra betanítjuk. A rendszeresen megújuló termékpaletta változatos feladatokat kínál, ugyanakkor az egyszerű szerelési és tesztelési folyamat könnyen ellátható még alapfokú végzettséggel is. A munka tiszta, nyugodt munkakörnyezetben önállóan és csoportban is zaljlik.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Egyéb juttatások a próbaidő alatt is (A juttatási elemek választhatók, variálhatók. pl. Erzsébet utalvány, SZÉP kártya, BKV bérlet, egészségpénztár, stb.)
  • Tiszta, kellemes munkahelyi légkör

Jelentkezését a www.humancentrum.hu oldalon regisztrációt követően vagy a jelentkezes.zs@humancentrum.hu e-mail címre várjuk.

A felvétel folyamatos.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősi érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.

Megbízó

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Elektronikai termékek tesztelésére, felújítására nemzetközi vállalathoz keresünk nőies, könnyű betanított feladatokra munkatársakat. Hosszú távú, stabil munkahelyet, versenyképes bérezést kínálunk kellemes munkahelyi környezetben.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Termelés/Gyártás

Készségek és személyes tulajdonságok

Ön eredményes lesz ebben a munkakörben, ha
  • rendelkezik alapfokú végzettséggel ( 8 általános),
  • hasonló munkakörben szerzett már tapasztalatot,
  • vállalja a többműszakos munkarendet,
  • kézügyessége van.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.