Gépkezelő (Ref.sz.: 21318)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Vác
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnali kezdés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • csomagoló gépek kezelés, karbantartása

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100Ft/óra
  • utazási költség, kedvezményes dolgozói vásárlás

Jelentkezésedet elküldheted garajszki.bianka@minddiak.hu címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Megbízó

Jelenleg tejtermékeket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat, ezúttal gépkezelő munkakörbe.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

  • pontos precíz munkavégzés
  • utasítások betartása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.