Gépkezelő (Ref.sz.: 21318)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Vác

Jelenleg tejtermékeket gyártó partnercégünk keres munkavállalókat, ezúttal gépkezelő munkakörbe.

Feladat leírás
  • csomagoló gépek kezelés, karbantartása
Elvárás
  • pontos precíz munkavégzés
  • utasítások betartása
Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély
Egyéb

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100Ft/óra
  • utazási költség, kedvezményes dolgozói vásárlás

Jelentkezésedet elküldheted garajszki.bianka@minddiak.hu címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.