Hegesztő-lakatos (Ref.sz.: 17527)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Veresegyház, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016-11-21

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ipari gázturbinák ciklusidő utáni felújítási munkálatai,
  • Repedés- és varratjavítás,
  • Anyaghiány feltöltés,
  • Új alkatrészek beépítése,
  • Eredeti állapot helyreállítása
  • Próbamunka: Rozsdamentes Cső: átmérő: 60.3 mm falvastagság 3mm és Hastelloy-x anyagminőségű hőálló lemez 1.57 mm vastagság PA pozícióban TIG (AVI) hegesztési technológiával.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk

  • Versenyképes, kiszámítható jövedelem,
  • 100 %-osan bejelentett munkahely,
  • Világszínvonalú munkakörnyezet, gépesítés.
  • Legmodernebb egyéni védőeszközök biztosítása.
  • Műszakpótlék, cafeteria, jutalom.
  • Előrejutási lehetőség,
  • oktatás pl.: Emelőgépes, anyagvizsgáló (VT-PT-RT) képesítés.
  • Kiemelkedő teljesítmény esetés  IWP-IWS képzés támogatása.

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon regisztrációt követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.

Megbízó

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális partnercégünk fejlődő üzletágába keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Termelés/Gyártás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Államilag elismert hegesztői képesítés, teszthegesztésen való megfelelés
  • Minimum egy, az alkalmazott eljárás szerinti hegesztőminősítés
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Éleslátás és jó olvasási készség
  • Képes magasban munkát végezni 4,5 m-ig
  • Csapatjátékos beállítottság
  • Precizitás, önálló munkavégzési képesség
  • Biztonságos és minőségi munkavégzésre való elkötelezettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.