Ügyfélszolgálati munkatárs (Ref.sz.: 21270)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veszprémi partnerünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:
Feladat leírás
  • Általános ügyfélszolgálati és helpdesk feladatok ellátása
  • Bejövő hívások kezelése
  • Adminisztratív feladatok
Elvárás
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, adatbáziskezelés, internet)
  • Munkavállalási hajlandóság rész- vagy teljes munkaidőben
  • Pontosság, megbízhatóság
Előny
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Nappali, esti vagy levelező tagozaton folytatott tanulmányok
Egyéb

Amit kínálunk

  • A pozíció rész- vagy teljes munkaidőben, normál- vagy egyenlőtlen munkaidő beosztással is betölthető.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • A tanulmányok mellett (nappali, esti, levelező, évhalasztó, passzív féléves) munkát keresőket iskolai elfoglaltságokhoz szabott munkaidőbeosztással tudjuk foglalkoztatni.

Ha Ön jelentkezni szeretne az itt felsorolt állások valamelyikére, akkor be kell lépnie a Human Centrum rendszerébe. Ezt a bal oldalon található regisztrált munkavállalóknak szóló belépő sorok kitöltésével teheti meg.

Ha Ön még nem regisztrált tagja rendszerünknek, akkor kérjük töltse ki egyszerű és rövid regisztrációs űrlapunkat. Regisztráció után azonnal beléphet és jelentkezését rögzíteni tudjuk.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.