Parkolóőr (Ref.sz.: 21258)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
KÖKI, Őrmező, Etele tér, Pillangó u., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
amint lehet

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ön az ideális kolléga, ha
  • dolgozott már hasoló munkakörben,
  • rendelkezik érettségi bizonyítvánnyal,
  • vállalja a folyamatos munkarendet,
  • könnyen elsajátítja a parkolás technikai eszközeinek üzembentartását,
  • nem okoz gondot a parkoló területén könnyű fizikai feladatok ellátása.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Bejelentett, stabil állás
  • Magas alapbér
  • Műszakpótlékok (35-50%)
  • Erzsébet utalvány
  • Munkábajárás támogatása
  • Szép kártya

Fizetés: nettó 178.000 Ft + 24.000 Ft cafeteria / hó

Önéletrajzát feltöltheti gyors regisztrációt követően a Humán Centrum rendszerébe, majd az állásajánlat oldalán kattintson a 'jelentkezem' gombra, vagy küldheti a jelentkezes.t@humancentrum.hu e-mail címre.

Részletekről érdeklődhet a 0670 452 3330 vagy 061 877 0980 telefonon.Kérjen visszahívást!

Megbízó

Új munkatársakat keresünk kiemelt bérezéssel P + R parkolók üzemeltetési feladatainak ellátására az alábbi helyszíneken:

  • KÖKI Terminal P+R parkoló
  • Etele tér P+R parkoló
  • Őrmező P+R parkoló
  • Pillangó utca P+R parkoló

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

Szakmunka/fizikai munka

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.