SAP BI tanácsadó (Ref.sz.: 21229)

HUMAN CENTRUM Kft.

A munkavégzés helye
Budapest XIII.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016-10-15

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • SAP Bl, BO tanácsadói feladatok ellátása
  • Ügyfelek rendszerében fellépő problémák megoldása
  • Új ügyfelek igényeinek specifikálása
  • Új ügyféligények megvalósítása
  • Bemutatók tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

  • külföldi illetve nagyvállalati környezetben szerzett SAP Üzleti Intelligencia rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • ismeretek az SAP BusinessObjects 4.x termékcsalád eszközeinek használatában
  • ABAP programozói tapasztalat
  • SAP ERP ismeretek a jelentősebb üzleti területeken: Készletgazdálkodás / Gyártás / Értékesítés / Pénzügy / Kontrolling
  • SAP Lumira eszköz ismerete

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remote munkavégzés lehetősége

Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését hozzon létre felhasználói profilt egy perc alatt és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzát vagy küldje a jelentkezes.n@humancentrum.hu címre.

Megbízó

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak. Ügyfeleink bővítéséhez és magas szintű kiszolgálásához keresünk új kollégát BI tanácsadó munkakörbe.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • 4-5 év tapasztalat SAP Business Warehouse alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • 4-5 év tapasztalat SAP BusinessObjects alapú Üzleti Intelligencia megoldás bevezetésében / támogatásában
  • Stabil angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a munkakör betöltésének (írásban és szóban is)
  • BSC vagy MSC diploma
  • Önálló munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Human Centrum Kft. alap tevékenysége a munkaerő-kölcsönzés, közvetítés. Célunk az emberi erőforrás hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. E misszió végrehajtásához kép alapvető képességre lesz szüksége a HR területnek: versenyszemléletre és a megújulás képességére.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Dohány u. 27
1074 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.