Operációs Supervisor

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jász-Nagykun-Szolnok megyei fémmegmunkálással foglalkozó nemzetközi Partnerünk részére keresünk Operációs Supervisor pozícióba kollégát az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:
• az ügyvezető igazgató munkájának támogatása operatív oldalról
• a vállalatirányítási rendszer kialakításában való aktív részvétel
• termelésirányításba történő bekapcsolódás
• a folyamatok optimalizálásában való aktív részvétel
• eredményes költséggazdálkodás, hatékonyságnövelés, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása
• logisztikai, beszerzési- és karbantartási területek koordinálása, felügyelete, a felmerülő feladatok, folyamatok önálló levezénylése
• operatív problémamegoldás
• riportálás a menedzsment felé

Elvárások:
• felsőfokú gépészmérnök végzettség
• kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
• gyártó környezetben, projektvezetésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
• kreativitás, újításokra való nyitottság, csapatjátékos
• erős kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
• versenyképes bérezés és juttatási csomag
• stabil, hosszú távú munkalehetőség
• fiatalos, lendületes csapat
• lehetőség a szakmai fejlődésre, kihívásokkal teli munkakör
• támogató környezet az újító ötletek, javaslatok megvalósításához

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Fémmegmunkálás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bertha Renáta
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat