Betanított munka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Oroszlány
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóipari cég termelési feladatainak ellátása.
- termelési terület támogatása: öntvénymosó gép kezelése, nyomás tesztelő gép kezelése, csapbenyomó gépkezelés, csavarozó gépkezelés, termékek csomagolása-válogatása, homokmagok gyurmázása-sorjázása, fekecselés/hőálló folyadékba való mártás, öntvények teljeskörű ellenőrzése

Egyéb béren kívüli juttatások

Ingyenes céges buszjárat. Cafeteria

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Munkaerőközvetítés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Monotonitástűrés.
Igényes munkavégzés.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

2800 Tatabánya

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Mészáros Tímea
Tel.: 30/2177994
E-mail: Küldje el önéletrajzát