Mechanikus karbantartó

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.12.02.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MECHANIKUS KARBANTARTÓ
munkatársakat keresünk

Feladatok:

• Javaslatot tesz a megelőző karbantartásra
• Elvégzi a karbantartást és a megelőző karbantartást
• Gyorsan és hatékonyan elhárítja a műszaki hibákat
• Elősegíti a gyártósor indulását és a takarításra való előkészítését
• Kezeli a hibalistákat
• Szigorúan betartja a Higiéniai Szabályzat előírásait
• Rendszeresen elvégzi a munkaköréhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat

Elvárások:

• Szakirányú középfokú gépész szakközépiskolai vagy technikusi végzettség
• Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
• Pneumatikus vezérlés ismeretek
• Gépészeti ismeretek (mechanikus, hidraulikus)
• Elektromos alapismeretek
• Tapasztalt és frissen végzett pályázók jelentkezését is fogadjuk
• 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés
• Előre lépési lehetőség
• Azonnali munkakezdés

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését várjuk fényképes önéletrajzát a mihaczi.attila@hrcv.hu címen.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.12.31. (még 21 nap van hátra)

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Fémipar.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Mechanikus karbantartás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14.
1117. Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Miháczi Attila
Tel.: 309072938
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat