Diák adminisztrációs munkatárs

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Veszprémbe, adminisztrációs munkára keresünk DIÁKOKAT, választható heti beosztással.

Feladatok:
- adminisztráció, adatbáziskezelés, irattározás, archiválás, postázás, az adott osztály munkájának támogatása

Válaszd ki a számodra megfelelőt:
- napi 8 órában
- napi 4 órában
- rugalmasan, az órarendhez igazítva

Elvárás:
- nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony

Előny:
- angol és/vagy német nyelv ismerete

Jelentkezni lehet:
veszprem@hrcv.hu

Megbízó

Egyéb területek

Különböző tevékenységgel foglalkozó Partnereinkhez keresünk diákokat:
gépjárműipar, kereskedelem, ingatlanüzemeltetés-bérbeadás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14. 4/1.
1117 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Felföldy Zsuzsanna
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat