Gyártmányfejlesztő konstruktőr

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri partnercégünk részére keresünk munkatársat
GYÁRTMÁNYFEJLESZTŐ KONSTRUKTŐR
pozícióba

Feladatok:
- Gyártmányok tervezése, és a szükséges konstrukciós módosítások elvégzése
- Gyártmányok tervezésének előkészítése és a kiszállításig történő, egy Projekt keretein belül történő koordinálása
- A konstrukcióhoz szükséges dokumentációk beszerzése, felülvizsgálata, továbbá annak gyárthatóságának vizsgálata
- A konstrukció elkészítése, 3D modellek 2D rajzok, valamint a darabjegyzék elkészítése
- A projekt koordinálás részeként kiemelkedő feladat a többi osztályokkal (gyártás előkészítés, beszerzés, termelés, minőség ellenőrzés) az állandó együtt működés.
- A konstrukció változások végrehajtása, ledokumentálása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki (gépész) végzettség
- CATIA/ CAD ismeret
- német vagy angol nyelvtudás
- SAP ismerete és szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit a megbízó kínál:
- hosszú távú, bejelentett munkahely
- versenyképes fizetés
- Cafetéria
- szakmai fejlődési lehetőség
- kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a gyor@hrcv.hu e-mail címre.

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.
Magán-munkaközvetítői ny.sz.: 3988-3/2010
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 3987-3/2010

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy
Német nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csemez Nóra
Tel.: 06305818278
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat