Villamosmérnök

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.28.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkavégzés helye: Szolnok

Projekt feladatok:
• Terepi műszeres tervezés koordinálása. Adatszolgáltatás a műszeres tervező felé. Tervegyeztetés a műszeres tervező-, a technológusok és a kapcsolódó szakterületek (villamos, gépész, építész) között
• Kiviteli tervek és műszaki dokumentáció, specifikációk teljes körű ismerete
• A projekt tervezésének koordinációja, kivitelezés előkészítés
• Helyszíni műszeres/villamos kivitelező/alvállalkozó projektstáb irányítása
• A kivitelezési munkák ellenőrzése, változások követése, dokumentálása

Üzemeltetési Feladatok:
• A termelés műszaki támogatása, valamint a technológiai fejlesztések támogatása
• Irányítástechnikai karbantartási munkák tervezése-, előkészítése és végrehajtása
• Kalibrálási-, hitelesítési munkák előkészítése, lebonyolítása
• Műszeres karbantartó állomány (külső, belső) munkájának irányítása,
• A karbantartási feladatok dokumentálása
• Beszerzések műszaki támogatása, ajánlati kiírások elkészítése, szerződéskötési tárgyalások műszaki támogatása,
• Technológiai fejlesztések beüzemelésének támogatása.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
• FMV vagy MV jogosultságok
• Kivitelezési területen szerzett munkatapasztalat
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk
• Hosszú távú munkalehetőség
• Folyamatos szakmai fejlesztés, kihívások
• Versenyképes bérezés
• Pályakezdő jelöltek jelentkezését is tudjuk fogadni

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk szakmai pályázatát a mihaczi.attila@hrcv.hu elérhetőségen.

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Feldolgozóipar.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Villamosmérnök műszeres

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14.
1117. Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Miháczi Attila
Tel.: 309072938
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat