Villamos Műhelyvezető (műszeres)

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.09.23.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A projekthez és üzemeltetéshez kapcsolódó villamos, műszeres tevékenység ellátása, a Villamos- Műszeres Műhely vezetése munkaidejének 100%-ban.

A munkakörhöz tartozó szakmai feladatok:

• A kivitelezési fázisban a Villamos- Műszeres Műhely vezetése
• A Műhely munkáinak irányítása mind a Műhely saját épületében, mind pedig a projekt terepi területén
• A műhely munkáihoz kapcsolódó munka szervezése, szükséges anyagok megrendelése, raktárból kiírása
• A kivitelezési csapat folyamatainak dokumentálása és műszaki felügyelete a Projekt előre haladásának érdekében
• A Beruházás Kivitelezési szervezeten belüli társ műhelyekkel való kapcsolattartás
• A vállalat társegységeivel történő kapcsolattartás
• A kivitelezési tevékenység szervezésében való aktív részvétel és a kivitelezési határidők maradéktalan betartása, betartatása az általa vezetett műhelyre vonatkozóan
• A Villamos- Műszeres Műhely személyi állományának nyilvántartása, azok teljesítésének ellenőrzése és nyomon követése
• A felhasznált anyagokkal/munkaórákkal való elszámolás és azok tervezése

Felelősség - Hatáskör

• A munkavállaló felelősséggel tartozik a munkaköri leírásban szereplő munkaköri feladatok pontos és hibátlan végrehajtásáért
• Utasítási jogkörrel rendelkezik a Villamos- Műszeres Műhely személyi állománya tekintetében
• Betartja és betartatja az érvényben lévő törvényi, valamint a társaságnál elfogadott belső szabályokat
• A Beruházás EBK tervében előírt feltételek betartatása a Villamos- Műszeres Műhely tevékenysége kapcsán.

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes fizetés, változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal.

Megbízó

Nagykereskedelem

Mezőgazdasági áru kereskedelme, felvásárlása, feldolgozása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Műszeres villamossági

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Outlook - alapok

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Kivitelező csapatok irányításában szerzett tapasztalat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Móricz Zsigmond körtér 14.
1117. Budapest