Gépbeállító

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bérigény megjelölése

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- A műanyag fröccsöntő üzemben található gépek előírt paraméterek szerinti beállítása.
- Meghibásodás esetén az előírások szerint a gyártást korrigálja
- Gépek karbantartása
- Anyagmozgatási feladatok
- A vevői elégedettség növelésére tett intézkedések megvalósulásában való részvétel. (pl.: részvétel vevői reklamációk kezelésében, belső auditok nem megfelelősségének korrigálása, minőség célok megvalósulására tett intézkedések megvalósítása, részvétel fejlesztő minőségtechnikák bevezetésében, stb.)
- Szükséges dokumentációk naprakész vezetése, megőrzése

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria
Utazástámogatás
Műszakpótlék

Információk a kiválasztási folyamatról

- középfokú műszaki végzettség
- fröccsöntő gépek kezelésében, beállításában szerzett tapasztalat
- három műszakos munkarend vállalása
- autóipari tapasztalat
- műanyagipari tapasztalat

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Műanyagipari cég

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

2800 Tatabánya