Hibakereső technikus - for analizátor

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ha szeretne egy folyamatosan fejlődő, megbízható munkahelyen dolgozni, akkor várjuk jelentkezését!
Győri elektrotechnikai partnercégünk részére keresünk
FOR ANALIZÁTOR munkatársat

Feladatok:
- A gyártott termékek, nyomtatott áramkörök hiba-analízise
- Hibás alkatrészek feltárása, mérések lefolytatása
- Termékek javításának koordinálása forrasztási technológiával
- Hibatípusok összegzése, továbbítása a minőségbiztosítás felé
- Javító csoport teljesítményének segítése, fejlesztése, riportálása

Elvárások:
- középfokú elektrotechnikai végzettség, esetleg gépész
- Alapfokú elektrotechnikai-és forrasztási ismeretek (oszcilloszkóp és egyéb mérőműszerek kezelési ismerete)
- Szakmai tapasztalat gyártási tevékenységet végző vállalatnál
- Tapasztalat SMT-gyártás területén, beültető gépek területén előny
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Alapfokú német vagy angol nyelvtudás előny

Amit a megbízó kínál:
- hosszú távú, bejelentett munkahely
- versenyképes juttatási csomag
- szakmai fejlődési lehetőség
- kellemes, tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben megfelelne az elvárásoknak és a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a gyor@hrcv.hu e-mail címre! Várjuk jelentkezését!

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Ígazolom, hogy az általam megadott információk valósak.
Magán-munkaközvetítői ny.sz.: 3988-3/2010
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 3987-3/2010

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Elektrotechnikai berendezések gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csemez Nóra
Tel.: 06305818278
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat