CNC-marós, esztergályos

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri dinamikusan fejlődő partnercégünk részére keresünk
CNC-marós , esztergályos munkakörbe
munkatársakat SZÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL
azonnali munkakezdéssel

Feladatok:
• Egyedi alkatrész gyártás ismeret
• Függőleges tengelyű marógépen tapasztalat/ gyakorlott marós
• ISO lapkák- Dörzsárak, szerszámok kiválasztásában gyakorlott
• Illesztésekben, menetvágásban jártas
• külső belső beszúrásokat képes legyen elkészíteni
• „Y” tengelyes gépek és Doosan LYNX gép ismerete előny
• Képes technológiát készíteni egyszerű darab esetén
• Megfogás és szerszámozás technikákban jártas

Elvárások:
• Szakirányú végzettség, minimum középfokú
• Minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Fanuc vezérlés ismerete
• Műszaki rajz olvasás
• Precíz munkavégzés

Amit a megbízó kínál
• megbízható vállalati háttér
• hosszú távú, bejelentett munkahely
• versenyképes fizetés
• cafetéria, bónusz
• azonnali munkakezdés, szálláslehetőség biztosítása

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát! Várjuk jelentkezését!

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny.sz.: 3988-3/2010 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 3987-3/2010

Megbízó

Gépipar

Gépipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr