Eladó

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk
ELADÓ munkakörbe
munkatársakat

Feladatok:
- Vásárlók szakszerű kiszolgálása, tájékoztatása, segítése
- Eladótér feltöltése
- Árellenőrzés, szavatossági idők figyelemmel kísérése
- Vásárlói igények felmérése
- Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
- Kiskereskedelmi szakképesítés
- Értékesítésben szerzett tapasztalat
- 2 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye: Écs, Gönyű, Pannonhalma, Nyúl,

Amit a megbízó kínál:
- Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
- Útiköltség térítés

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem, küldjön önéletrajzot részünkre. Várjuk jelentkezését!

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.
Magán-munkaközvetítői ny.sz.: 3988-3/2010
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 3987-3/2010

Megbízó

Kiskereskedelem

Élelmiszer ipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr