Gyártósori összeszerelő-operátor

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Önt keressük!
Ha jó állást keres, váltani szeretne, akkor várjuk jelentkezését!

Partnercégünk bővülés miatt keres új munkavállalókat
OPERÁTOR
munkakörbe
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• Alkatrészek előkészítése
• Előszerelés, beültetés, készre szerelés
• Termékek tesztelése
• Csomagolás, címkézés

Elvárások:
• eredményes felvételi teszt megírása
• 8 általános iskolai végzettség
• 3 műszakos és álló jellegű munka vállalása

Amit a megbízó kínál:
• hosszú távú, biztos munkahely
• versenyképes fizetés
• Cafetéria
• tiszta, kellemes munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
• 100%-os útköltség térítés (helyi és helyközi járatokra is!!!)

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben felkeltette állásajánlatunk az érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a gyor@hrcv.hu e-mail címre! Várjuk jelentkezését!

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.
Magán-munkaközvetítői ny.sz.: BP/01/17318-1/2016-1059
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: BP/01/17317-1/2016-1642

Megbízó

Elektrotechnikai ipar

Elektrotechnikai berendezések gyártása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Csemez Nóra
Tel.: 06305818278
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat