Húsüzemi betanított munka

HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győr környéki húsipari partnercégünk részére keresünk munkatársat
betanított munkára
azonnali munkakezdéssel

Feladatok:
- cimkézés, csomagolás
- húsipari termékek bélbe töltése
- töltőgépre való előkészítés

Elvárások:
- 3 műszakos munkarend vállalása
- állómunka
- egészségügyi alkalmasság
- megbízhatóság, precizitás

Amit megbízó kínál:
- hosszú távú, bejelentett munkahely
- cafetéria
- napi kétszeri melegétkezés az üzem konyháján
- 100 % útiköltség térítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldjön részünkre önéletrajzot. Várjuk jelentkezését!

Adatkezelési nyilatkozat:
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Hrcv Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Hozzájárulok, hogy a Hrcv Kft minden aktuális, és általam megjelölt pozícióról értesítést küldjön.
Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.
Magán-munkaközvetítői ny.sz.: 3988-3/2010
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 3987-3/2010

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Húsipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk munkaerő kölcsönzéssel és -közvetítéssel, diákmunkával, továbbá outsourcinggal, tréningek szervezésével, HR tanácsadással foglalkozik. Állandó partnereink közé tartoznak kisvállalkozások és multinacionális vállalatok is.

A cég címe

Árpád u 77/b
9022 Győr