Ingatlanértékesítési tanácsadó

Horizont Home Ingatlanközvetítő Kft

A munkavégzés helye
Klauzál utca 31., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Klauzál utcai SMART ingatlaniroda, a megnövekedett ügyfélforgalom kiszolgálása érdekében keres 2 fő ingatlanértékesítési tanácsadót.

Amit kínálunk:
- meglévő ingatlan portfólió
- keresztértékesítés hálózaton belül és együttműködő partnerekkel
- szakképzett, támogató kollégák
- folyamatos oktatási rendszer
- előrelépési lehetőség
- rugalmas munkaidő

Neked ajánljuk ezt a munkát, ha
- nyitott vagy egy izgalmas szakma elsajátítására
- tudsz önállóan és csapatban is dolgozni
- fontos számodra, hogy a jövedelmed arányos legyen a befektetett energiáddal
- szeretnél a belvárosban igényes irodai környezetben dolgozni
- fontos, hogy támogató és képzett kollégák segítség munkádat

Ez a munka egy lehetőség, ha szeretnéd elkezdeni saját vállalkozásod, mert ehhez az infrastruktúra már készen áll, melyet ingyenesen biztosítunk számodra!

Az angol nyelv ismerete nem feltétel, de ha rendelkezel vele, a belvárosban az átlagnál is kiemelkedőbb keresetre számíthatsz!

Feladatok:
- ingatlanok felkutatása
- meglévő portfólió kiajánlása
- ingatlanok bemutatása
- tanácsadás vevők és eladók részére
- részvétel az adásvételi szerződések megszervezésében

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ingatlanok felkutatása, megbízások kötése, vevők részére ingatlanok bemutatása, sikeres üzletlezárás.

A cég címe

Klauzál utca 31.
1072 Budapest