Číšník / Servírka - Hilton Prague

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Termín nástupu
01.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy do různých restaurací a barů
- Cloud 9 (noční bar na střešní terase hotelu)
- Café Bistro - Ala Carte restaurace s provozem 24/7
- snídaňová restaurace Atrium

Nabízíme krásné pracovní prostředí ve skvělém, mladém a multikulturním týmu, všem novým kolegům poskytujeme mnoho benefitů (stravování v kantýně zdarma (snídaně, oběd, večeře), příspěvky na jazykové kurzy, slevy u našich partnerů, možnost školení on-line, cestování v síti hotelů Hilton za velmi výhodné ceny, volný vstup do posilovny, 20 dní dovolené.
Samozřejmostí je možnost osobního a profesního rozvoje v rámci obou pražských hotelů Hilton

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Jsi vyučen(a) v oboru
Tě baví přijímat, objednávat a servírovat objednávky hostů podle požadovaných standardů
Rozumíš obsahu menu, změnám a aktuální nabídce
Dokážeš udržovat provoz v čistotě a pořádku
Chceš efektivně spolupracovat na správném uzavření všech hostovských účtů
Máš rád příjemné a vstřícné zodpovídání dotazů hostům

Senior Accountant will fully support the Accounts function within the Finance department through the development and processing of accurate reports and account management.

Adresa společnosti

Quinn Hotels a.s.
Pobrezni 1
11000 Praha
Česká republika