Bolti eladó - számítástechnika

Hardverker Online Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hardver kis- és nagykereskedés keres bolti eladói pozícióba munkatársat:

Fontos:
- angol nyelvtudás
- számítástechnikában való jártasság

Feladatok:
- viszonteladók illetve végfelhasználók teljes körű kiszolgálása
- eladás, pénztárkezelés, napi szintű elszámolás
- technikai segítségnyújtás írásban és szóban egyaránt
- webes fórum kezelése
- logisztikai folyamatok nyomon követése
- adott esetben árajánlatok készítése

- e-mailben küldött fényképes önéletrajz: info@hardverker.hu
- fizetési igény megjelöléssel

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

számítástechnika

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Outlook - szakértő
Microsoft Excel - szakértő
Microsoft Word - szakértő

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- számítástechnika kereskedelem: minimum 2-3 éves tapasztalat
- naprakész hardver- illetve szoftver ismeret
- jó kommunikációs készség
- középfokú angol nyelvismeret
- rugalmasság, csapatmunkára való hajlam
- igényes megjelenés
- magabiztos fellépés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több mint 10 éves múltra tekint vissza. A kezdetben 1-2 fővel működő vállalkozás jelenleg 15+ főt alkalmaz, és egy több mint 500nm alapterületű, saját tulajdonú székhelyen működik a 9. kerület Ferenc tér 5. szám alatt.

Fő tevékenységi körünk az informatikai termékek kis- és nagykereskedelme, pár éve azonban jelentősen bővítettük az általunk forgalmazott termékek palettáját (70.000+ termék, közte például háztartási cikkek, biztonság- és világítástechnikai eszközök, gyermekjátékok).

A klasszikus web áruház külső egy komoly, több ezer különböző terméket készleten tartó boltot takar, így rengeteg terméket azonnal, készletről tudunk biztosítani az ügyfeleknek és viszonteladó partnereinknek.

Megrendeléseink nem csak a fővárosból, hanem az ország egész területéről érkeznek hozzánk. Cégünk a Sprinter illetve a HDT Futárszolgálatokkal is kapcsolatban áll, ezzel is próbáljuk megtámogatni minden rendelésünk gyors és precíz teljesítését.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Ferenc tér 5.
1094 Budapest
http://www.hardverker.hu , http://www.bestmarkt.hu