Ügyfélszolgálati munkatárs

Hardverker Online Kft.

A munkavégzés helye
Ferenc tér 5., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kereskedelemmel foglalkozó informatikai cég jó kommunikációs képességgel és műszaki érzékkel rendelkező munkatársat keres telefonos ügyfélszolgálatos pozícióba.

Főbb feladatok:
- telefonos kommunikáció ügyfeleinkkel (rendelések illetve esetleges panaszok kezelése)
- központi e-mail címünkre érkező kérdések megválaszolása
- bizonyos termékek beszerzésének koordinálása
- beszállítóinkkal való kapcsolattartás
- szükség esetén árajánlat készítés

- e-mailben küldött fényképes önéletrajz: penzugy@hardverker.hu
- fizetési igény megjelöléssel

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Informatika

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft Outlook - alapok

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Precizitás, rugalmasság, stressztűrés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk több mint 10 éves múltra tekint vissza. A kezdetben 1-2 fővel működő vállalkozás jelenleg 15+ főt alkalmaz, és egy több mint 500nm alapterületű, saját tulajdonú székhelyen működik a 9. kerület Ferenc tér 5. szám alatt.

Fő tevékenységi körünk az informatikai termékek kis- és nagykereskedelme, pár éve azonban jelentősen bővítettük az általunk forgalmazott termékek palettáját (70.000+ termék, közte például háztartási cikkek, biztonság- és világítástechnikai eszközök, gyermekjátékok).

A klasszikus web áruház külső egy komoly, több ezer különböző terméket készleten tartó boltot takar, így rengeteg terméket azonnal, készletről tudunk biztosítani az ügyfeleknek és viszonteladó partnereinknek.

Megrendeléseink nem csak a fővárosból, hanem az ország egész területéről érkeznek hozzánk. Cégünk a Sprinter illetve a HDT Futárszolgálatokkal is kapcsolatban áll, ezzel is próbáljuk megtámogatni minden rendelésünk gyors és precíz teljesítését.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Ferenc tér 5.
1094 Budapest
http://www.hardverker.hu , http://www.bestmarkt.hu