Technológiai támogató mérnök

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

Székesfehérvári üzemünkbe keresünk szakmailag tapasztalt kollégát

Technológiai támogató mérnök munkakörbe

Feladatai:
- Alumínium csődaraboló, csővég formázó, kemény forrasztó, alumínium hegesztő, CNC csőhajlító technológiák szakmai támogatása; szorosan együttműködve a gyártó mérnökökkel.
- A technológiákhoz tartozó gépbeállítók, karbantartók szakmai irányítása, feladataik koordinálása.
- A technológiák kapcsán felmerülő műszaki, és minőségügyi problémák megoldásának támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
- Fejlődési és tanulási lehetőség
- Modern, inspiráló munkakörnyezet
- Érdekes, kihívást jelentő feladatok
- Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumát az alábbi címre a pozíció megnevezésével:

Személyzeti Osztály
Répásy Szilvia
8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.
E-mail: srepasy@hanonsystems.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Alumínium csövek hideg alakítás (min 3 év)
- Alumínium forrasztás / hegesztés gyártási tapasztalat előny
- Autóipari gyártás tapasztalat (min 3 év)
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek
- Jó analitikus képesség, szervezőkészség
- Erős folyamat- és rendszerszemlélet

Előny
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe