Elektromos karbantartó

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 25 éve.

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok

- 3-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós CNC esztergák, valamint különböző egyedi CNC, vagy PLC vezérlésű gépek, ipari robotok javítása, beállítása, megelőző karbantartása
- Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hibamegelőzési módszerek kidolgozásában

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk
- Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
- Biztos háttérrel rendelkező munkahely
- Magasan képzett szakmai csapat
- Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
- Különféle – a kompresszor gyártásra kifejlesztett - technológiák megismerése: menetformázás, köszörülés, polírozás, indukciós edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumokat az alábbi címre:

Katona Barbara
Cím: 8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.
E-mail: bkatona@hanonsystems.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Követelmények
- Minimum 3 éves CNC megmunkáló központok és/vagy esztergák karbantartásában szerzett tapasztalat
- PLC vezérlésű gépek üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
- Elektromos rajzok magas szintű ismerete
- Erősáramú berendezés szerelői végzettség
- PC és MS Office alapismeretek
- Többműszakos munkarend vállalása
- Önálló munkavégzés
- Precizitás, pontosság
- Minőségtudatosság

Előnyök
- Pneumatikus és hidraulikus rendszerek - karbantartásában szerzett tapasztalat
- CAD program ismerete (AutoCAD, Inventor)
- Allen Bradley PLC ismeret
- FANUC CNC vezérlő ismeret
- FANUC és KUKA robot ismeret
- Angol nyelv ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe