Gyártósori operátor

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozóink mondták rólunk: „a fizetésem mindig pontosan megkapom”, „sok programra kedvezményes belépőt tudok venni (pl. koncertek, sportesemények), „az egész családom itt dolgozik”, „biztonságos munkahelyen dolgozom”

Szeretnél hasonlóan érezni munkahelyeddel kapcsolatban? És mindezt megosztani barátaiddal is? Ha igen, nálunk a helyed és hozd magaddal ismerőseidet is anyagi ösztönzés fejében!

A székesfehérvári Hanon Systems Hungary Kft. 25 éve a régió egyik legnagyobb autóipai beszállítója keres:

Gyártósori operátorokat (Székesfehérvár)

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk
- Új belépőknek extra juttatási rendszer határozott ideig

- Más cégeknél szerzett munkatapasztalatot figyelembe vevő kezdő fizetés már a belépéstől
- Akár egy új szakmát is megtanulhatsz
- Ingyenes egészségügyi ellátások és szűrővizsgálatok helyben
- Családias és rendezett munkakörnyezet
- Céges buszjárat

Információk a kiválasztási folyamatról

Bogó Renáta, email: rbogo@hanonsystems.com
cím: 8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Követelmények
- Legalább általános iskolai végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe